Özel Adatıp Sakarya Hastanesi ile SATSO Arasında Özel Sağlık Protokolü İmzalandı

Özel Adatıp Hastaneleri Sağlık Yatırımları Grup Başkanı Uz. Dr. Gökhan ÖNER, Genel Direktör ve aynı zamanda hastanenin Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı İbrahim DALKILINÇ ile Kurumsal Pazarlama ve İletişim Yöneticisi Hilal ARMAN, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) tarafından misafir edildi. SATSO Başkanı Mahmut KÖSEMUSUL ve beraberinde Yönetim Kurulu Üyelerinin bulunduğu ziyaret esnasında, Özel Adatıp Sakarya Hastanesi ile SATSO arasında, SATSO üyelerinin tamamını kapsayan özel sağlık protokolü imzalandı.

Özel Adatıp Hastaneleri Sağlık Yatırımları Grup Başkanı Uz. Dr. Gökhan ÖNER, Sakarya ve İstanbul Hastaneleri’nde yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler vererek; “Kocabıyık Şirketler Grubu olarak bizim sağlık sektöründeki yatırımlarımız devam edecek. 2018 yılı itibariyle Sakarya Hastanemizi neredeyse tamamladık. 2017 yılı içerisinde açtığımız İstanbul Hastanemiz ise tam kapasite, kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam ediyor. Sakarya merkezli bir hastaneler grubu olarak, biz ülkemize hem kaliteli sağlık hizmeti sunmaya hem de istihdam yaratmaya devam ediyoruz.” dedi. 

Geçen yıl SATSO tarafından verilen ödüllerde, “Sağlık Alanında Yenilikçi Yatırımlar Yapan Kuruluşlar” kategorisinde  ödüle layık görülen Özel Adatıp Hastaneleri’ni ilgiyle takip ettiklerini belirten SATSO Başkanı Mahmut KÖSEMUSUL; “Şehrimizin marka değerleriyle gururlanıyoruz.” diyerek, sözlerine şu şekilde devam etti; “Adatıp, Sakarya menşeili bir Türkiye markası oldu. Bu tip büyük yatırımlar hem katma değer ve hem istihdam sağlıyor hem de Sakarya markasına katkıda bulunuyor. Bu anlamda sağlık sektöründeki yenilikleri ilgiyle takip ediyoruz.”