Özel Adatıp Sakarya Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı coşkuyla kutlandı

Sabah erken saatlerde başlayan kutlamalar için Genel Direktör İbrahim Dalkılınç, Başhekim Op. Dr. Osman Metin, Başhemşire Serap Ay ve Mesul Müdür Yardımcısı Uz. Dr. Gökhan Gedikli Kent Meydanı Atatürk Anıtı’nda düzenlenen törene katıldı. Ardından Özel Adatıp Hastanesi’nde görev yapan tüm hekimleri tek tek ziyaret eden hastane yönetimi, bu özel ve anlamlı günü kutladı.

 

DOĞDUĞUNUZ GÜNÜN DEĞERİNİ BİLİYORUZ

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi, akşam üstü düzenlediği 14 Mart Tıp Bayramı kokteyli’nde tüm değerli hekimlerine bugünün anısına hediye takdim etti.

Sağlık Yatırımları Grup Başkanı Uz. Dr. Gökhan Öner’in katılımıyla gerçekleşen 14 Mart Tıp Bayramı kokteylinde, hekimlere, doğdukları günün gazetesi hediye edildi. Uz. Dr. Gökhan Öner yaptığı konuşmada, “İnsanların hayatını kurtarmak, acılarını dindirmek, onları tedavi etmek için kendi hayatlarımızı ikinci planda tutmak bizim açımızdan en olağan şeylerden biri. Kimi zaman bir doğumdayız, kimi zaman saatlerce süren ameliyatlarda, kimi zaman bir hastanın şifa bulması için aylarca hatta yıllarca çabalıyoruz. Bu özel mesleği yapan tüm insanlar özeldir ve doğdukları gün önemlidir. Bu vesileyle küçük birer anı olması temennisiyle sizlere doğduğunuz günün gazetesini takdim eder ve tüm hekimlerin Tıp Bayramını kutlarım.” dedi.