21-26 Mart Orman Haftası’nı Fidan Dikerek Kutladık

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Yönetimi, hekimleri ve personelleri tarafından, 21-26 Mart Orman Haftası sebebiyle sosyal sorumluluk projesi kapsamında “fidan dikme” etkinliği düzenlendi.
Düzenlenen etkinliğe, Genel Direktörümüz Dr. İlke Er, İşletme Direktörlerimiz Önder Altun, Seyfi Demirdağ, Tıbbi Hizmetler Direktörümüz Prof. Dr. Ahmet Hilmi Kaya, Koordinasyon Ekibimiz, hastanemizin değerli hekimleri ve çok sayıda hastane personelimiz katılım gösterdi. Hastanemiz bahçesinde gerçekleşen etkinlikte, 100 adet çam fidanı toprakla buluşturuldu. 
Keyif içerisinde geçen etkinlik sonrasında konuşma yapan Dr. İlke Er, gelecek nesillere bırakacağımız en anlamlı hediyelerden birinin ormanlar olduğunu dile getirdi. Er, “Özellikle yeni yetişen nesile ormanların önemi, doğa, ekonomi ve insanlığa katkılarını anlatmak adına kutlanan “Orman Haftası”nın güzel enerjisini hastanemiz içerisine de yansıtmak istedik. Bu haftanın önemini ve konuya gösterdiğimiz hassasiyeti önce çalışma arkadaşlarımıza, sonra çevremize ve en önemlisi de bizi tercih eden hastalarımıza anlatmak adına sosyal bir proje gerçekleştirerek hastanemiz bahçesi içerisine çam fidanları diktik. İlkbaharın gelişini de müjdeleyen bu keyifli günde, projemize destek veren tüm çalışanlarımıza teşekkür ederiz.” açıklamalarında bulundu.