Özel Adatıp İstanbul Hastanesi, Emsey Hospital’a İade-i Ziyarette Bulundu

Emsey Hospital Yöneticileri tarafından hastanemizin hasta kabulüne başlamasıyla gerçekleşen “hayırlı olsun” ziyareti sonrasında, Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Yöneticileri Emsey Hospital’a iade-i ziyarette bulundu.

Adatıp Sağlık Grubu Sağlık Yatırımları Grup Başkanı Uzm. Dr. Gökhan Öner, Sağlık Yatırımları CEO’su Ozan Aydınlar, Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Genel Direktörü Dr. İlke Er ve Kurumsal Pazarlama-İletişim Müdürü Özge Üngüt tarafından gerçekleşen ziyaret, Emsey Hospital yönetimi tarafından büyük memnuniyetle karşılandı. Emsey Hospital Genel Müdürü Prof. Dr. Hayreddin Yekeler, Başhekimi Doç. Dr. Kerem Gün, Sağlık Bakım Hasta Hizmetleri ve Kalite Koordinatörü Aytün Leymun tarafından karşılanan yöneticilerimiz, çiçek ve çikolata takdimi sonrasında sağlık sektörü hakkında görüşlerini karşılıklı olarak dile getirdiler.

Görüşme sonrasında açıklama yapan Adatıp Sağlık Grubu Sağlık Yatırımları Grup Başkanı Uzm. Dr. Gökhan Öner, Emsey Hospital’a sağlık sektörüne katkılarından dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “Pendik – Kurtköy bölgesi her geçen gün gelişmekte ve nüfusu hızlı bir şekilde artmaktadır. Yeni konutlar, yeni alışveriş merkezleri, yeni eğitim kurumları inşa edilirken, tam teşekküllü sağlık kurumlarına da ciddi şekilde ihtiyaç duyulmaktadır. Biz de Adatıp Sağlık Grubu olarak İstanbul’un yeni yükselen bölgesi Kurtköy’e ciddi bir yatırım yaptık ve 6 ay önce hasta kabulüne başladık. Emsey Hospital ile karşılıklı lokasyonlarda ticari bir rekabet içinde değil, kaliteli sağlık hizmetleri konusunda faydalı bir rekabet halindeyiz. Her iki hastanenin de Pendik Bölgesi’nin hak etmiş olduğu kaliteli sağlık hizmetini sonuna kadar sunacağına yürekten inanıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Emsey Hospital Genel Müdürü Prof. Dr. Hayreddin Yekeler ise Adatıp Sağlık Grubu’nun yapmış olduğu bu anlamlı ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.