Özel Adatıp İstanbul Hastanesi ile İSTAHED Arasında Sağlık Protokolü İmzalandı

Hastanemiz ile İstanbul Aile Hekimliği Derneği (İSTAHED) arasında tüm İSTAHED üyelerinin ve üyelerin birinci derece yakınlarının ayrıcalıklı sağlık hizmeti almasını amaçlayan protokol imzalandı. Özel Adatıp İstanbul Hastanesi ile İSTAHED arasında gerçekleşen protokol anlaşmasına hastanemiz adına Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Özge Üngüt ve Kurumsal Hizmetler Müdürü Özgür Telek, İSTAHED adına ise Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Mustafa Tamur imza attı.  


İmza töreni sonrasında konuşan İSTAHED Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Mustafa Tamur, “Aile hekimlerinin özlük hak ve çıkarlarını korumak üzere 2010 yılında hayata geçirilmiş olan derneğimiz, Türkiye’nin en büyük aile hekimliği derneğidir. Her geçen yıl daha da büyüyerek, güçlenerek binlerce üyemiz ile birlikte emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Bu uzun yolculukta bize güç verecek olan, sağlık sektörüne yeni bir kalite kazandıran Özel Adatıp İstanbul Hastanesi ile yapmış olduğumuz bu anlaşmadan, derneğimiz adına büyük mutluluk duymaktayız.” dedi.  


Hastanemiz yöneticileri ise Türkiye'nin en büyük aile hekimliği derneği olan olan İSTAHED ile yapılan protokolün her iki tarafa da hayırlı olması dileklerini paylaştılar.