Özel Adatıp İstanbul Hastanesi ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Arasında Sağlık Protokolü İmzalandı

Hastanemiz ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) arasında tüm Türkiye İŞKUR çalışanlarının ve çalışanların birinci derece yakınlarının ayrıcalıklı sağlık hizmeti almasını amaçlayan protokol imzalandı. Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Özge Üngüt ve Kurumsal Hizmetler Müdürü Özgür Telek, İŞKUR Pendik Şube Müdürü Aziz Doğan ve Şube Şefi Serap Dilaver’in bulunduğu imza töreni İŞKUR Pendik Şubesi’nde gerçekleştirildi.

İmza töreni sonrasında konuşan  İŞKUR Pendik Şube Müdürü Aziz Doğan, “Sakarya’da 20 yıllık geçmişe sahip köklü bir marka olan Özel Adatıp Hastanesi’nin, İstanbul’da da hizmet vermeye başlaması sağlık sektörü adına çok büyük bir kazançtır. Ciddi bir sağlık yatırımıyla hayata geçirilen Özel Adatıp İstanbul Hastanesi ile yapmış olduğumuz bu anlaşmadan çalışanlarımız adına büyük mutluluk duymaktayız.” dedi. 

Hastanemiz yöneticileri ise Türkiye'nin en önemli meslek edindirme kurumu olan İŞKUR ile yapılan protokolün her iki tarafa da hayırlı olması dileklerini paylaştılar.