Sağlık Yatırımları Grup Başkanımız Uzm. Dr. Gökhan Öner, Sabancı Üniversitesi Öğrencileri İle Bir Araya Geldi

Geleceğin lider adaylarını yetiştirmek adına, kariyerlerinde büyük başarılara imza atmış liderler ile buluşup, onların başarı hikayelerini, tecrübelerini ve tavsiyelerini dinlemek amacıyla kurulan Sabancı Üniversitesi Tea Talks with CEOs Kulübü (CEO’larla Çay Sohbetleri Kulübü), Adatıp Sağlık Grubu Sağlık Yatırımları Grup Başkanımız Sayın Gökhan Öner ile hastanemizde bir araya geldi. Kuruluşlarından bu yana geçen 10 yıllık süre içerisinde, Türkiye’de 300’ün üzerinde lider ile bir araya gelen kulüp, yurt dışında da pek çok ülkeye giderek, dünya devi markalara ziyaretler gerçekleştirdi. Tea Talks with CEOs Kulübü’nün son durağı ise hastanemiz oldu. 
6 öğrenci tarafından gerçekleştirilen ziyarette gençlerin sorularını yanıtlayan Uzm. Dr. Gökhan Öner, kariyer yolculuğunu anlatırken, öğrencilere de iş hayatı konusunda önemli tavsiyelerde bulundu. Kendi öğrencilik yıllarından anılar paylaşarak sohbete başlayan Öner, hayattaki en önemli eğitimin yaşanılan tecrübeler olduğunu dile getirdi. 

“Hayattaki amacım; mutlu olmak ve mutlu etmek”
Öğrencilerin, geçmiş tecrübeler ve gelecek planlamaları üzerine sordukları sorular ile keyif içerisinde geçen görüşme iki saat sürerken Öner, tüm sorulara tek tek cevap verdi.  Sayın Gökhan Öner, hayattaki amacının ne olduğuna dair yöneltilen soruya, “Mutluluğun her başarının anahtarı olduğuna inanıyorum. Benim amacım da mutlu olmak ve çevremdeki herkesi mutlu etmek. Mutlu bir aile yaşantım, insanları sağlıklarına kavuşturarak onların mutlu bir yaşam sürmelerini sağlayan keyifli bir mesleğim var. Büyük bir yatırımla hayata geçirdiğimiz hastanelerimizi, Adatıp markamızı en üst seviyeye taşıyarak çok daha fazla insana dokunmayı ve çok daha fazla insanı mutlu etmeyi amaçlıyorum.” şeklinde yanıt verdi. 
Bu özel proje doğrultusunda hastanemize ziyaret gerçekleştiren; Serra Öztürk, Müzeyyen Alkap, Ayşenur Çerçi, Zeynep Akant, Ayşe Ekicioğlu ve İrem Karacan’a teşekkür ederiz.